DEMAGÓG - Factcheck politických diskusií

Pravda Denník

Consumer Finance Holding poskytuje financovanie prostredníctvom splátkového nákupu pod značkami Quatro, Triangel a Klikshop. Vydávanie kreditných kariet zabezpečuje divízia Slovenské kreditné karty. Pôžičky na financovanie nehnuteľností prebiehajú pod značkou Slovenská požičovňa a financovanie kúpy motorových vozidiel prináša značka QuatroCar.

17.02.2014
Pravda

1. CONSUMER FINANCE HOLDING a.s.

Consumer Finance Holding je členom skupiny VÚB – Intesa Sanpaolo. Vďaka snahe o maximálne zjednodušenie financovania a výraznej prozákazníckej orientácii je silnou protiváhou k financovaniu bankami.

Spoločnosť Consumer Finance Holding, a.s., je lídrom na trhu mimobankových finančných produktov s viac ako 60 % trhovým podielom. Consumer Finance Holding poskytuje financovanie prostredníctvom splátkového nákupu pod značkami Quatro, Triangel a Klikshop.

Pôžičky a financovanie kúpy nehnuteľností zabezpečuje pod značkou Slovenská požičovňa, financovanie kúpy motorových vozidiel prináša značka QuatroCar.

Financovanie prostredníctvom kreditných kariet zabezpečuje divízia Slovenské kreditné karty.

2. Quatro

Vieme, že najväčšiu radosť z výrobku zažijete, keď si ho kúpite hneď. Nový výrobok splatíte predsa oveľa ľahšie akoby ste si mali na neho pomaly šetriť. Preto sa snažíme prinášať čo najjednoduchší a najvýhodnejší nákup na splátky, vďaka čomu sme na Slovensku jednotkou. Nakupovať na splátky cez Quatro v súčasnosti môžete už naozaj čokoľvek a kdekoľvek.

Všetky tieto dôvody vedú k tomu, že keď sa ľudia rozhodujú pre nákup na splátky, je Quatro jasná voľba. Nečakajte a urobte si radosť už teraz aj vy. Pri nákupe na splátky cez Quatro stačia len 3 jednoduché kroky a môžete si užívať nový výrobok.

Kreditné karty pre členov Triangel klubu

Triangel ponúka svojim verným klientom, ktorí urobili aspoň jeden nákup na splátky cez Triangel a načas uhrádzajú svoje mesačné splátky, možnosť získať kreditnú kartu a tým neustály prístup k finančným prostriedkom. Kreditná karta vydaná na meno klienta poskytuje rovnaké výhody ako Strieborná karta Triangel klub a navyše ňou môžete zaplatiť za Vaše nákupy.  Kreditné karty pre členov Triangel klubu predstavujú prestížny platobný nástroj s prístupom k finančným prostriedkom kedykoľvek budete potrebovať! Pre používanie karty je potrebná jej aktivácia zaslaním podpísanej žiadosti a následne jej schválenie.


Kreditné karty pre členov Triangel klubu sú ponúkané a schvaľované iba zákazníkom Triangla po vyhodnotení doterajšej splátkovej disciplíny.


4. Klikshop

Stránka spolupracuje so spoločnosťou Quatro.Dátum zverejnenia analýzy: 14.02.2014
success
error