Hovorme o tom, že napríklad za čias šafárenia SDKÚ sa museli reálne vrátiť okolo 300 miliónov SK do Bruselu. A musia sa jednoducho vrátiť, pretože boli dovrzané tendre.

Nepodarilo sa nám nájsť informácie, ktoré by potvrdzovali slová Anny Belousovovej. Je pravdou, že aj za čias Dzurindových vlád existovali sporné zmluvy, ktoré EK nepreplatí v plnej miere. O niektorých hovorí článok tu. Potvrdenú informáciu o akú výšku sumy a v prípade ktorých zmlúv a tendrov však nemáme a nedokázal ju identifikovať ani predstaviteľ EK Nicholas Martyn.

Výrok bol spomenutý v

Na telo, Zlatica Puškárová

Richard Sulík vs. Anna Belousovová

Markízacké Na Telo sa v nedelu poobede nieslo predovšetkým v duchu dekriminalizácie marihuany a zároven v prevažnej väcšine v duchu vyjadrení Anny Belousovovej (SNS) na úkor jej oponenta Richarda Sulíka (SaS). Anna Belousovová si ukrojila z diskusie približne 13 minút, kým Richard Sulík len 6 minút. Diskusia zavadila aj o vlastenecký zákon a sporné tendre v kompetencii SNS. Reláciu môžete nájst v archíve Markízy, precítajte si tiež, co si z nej odniesla TASR alebo co píše zo zdrojov TASR a SITA sme.sk. Predchádzajúcu diskusiu Sulíka a Belousovovej v De Facto môžete nájst rozobratú tu.

Dekriminalizácia marihuany