Spontánne ma podporujú ako nezávislého kandidáta, dnes sa pridala Strana zelených, to už je asi deviata strana.

Kňažko neudáva presný počet svojich podporovateľov spomedzi politickými stranami. Celkovo ho podporuje sedem strán. Výrok hodnotíme ako nepravdivý. 

11. novembra vyjadrila Kňažkovi svoju podporu vo voľbách Strana zelených ako siedma strana. Pred ňou vyjadrili Kňažkovi podporu aj KDH, SDKÚ, Most-Híd, Sieť, NOVA a aj strana DS. V auguste 2014, vyjadril podporu Kňažkovi aj Matovič, čo však nemožno považovať za podporu strany OĽaNO, ale skôr išlo o osobnú podporu Matoviča. V Kňažkov prospech odstúpil kandidát Miroslav Dragun a Sieť odvolala svoju kandidátku Tatianu Kratochvílovú. Kratochvílová Kňažka nepodporila.

Výrok bol spomenutý v

Téma dňa, Peter Bielik

Bratislava – komunálne volby 2014

Súcasného primátora Milana Ftácnika s podporou Smeru vyzývajú v hlavnom meste Milan Knažko s podporou šiestich stredopravicových strán a nezávislý kandidát Ivo Nesrovnal. Bratislavská debata priniesla velmi dynamickú výmenu názorov medzi troma hlavnými kandidátmi, ktorí zároven nešetrili faktami na podporu svojich tvrdení. Napriek tomu, že všetci traja v priebehu debaty chybovali, súcasný primátor nazbieral najvyšší pocet nepravdivých výrokov.