V tej kľúčovej komisii, ktorá sa vyjadruje k zámerom národných projektov, máme, mimochodom, za SKU, ak sa nemýlim, práve pána Kočana. Aj keď na tom poslednom zasadnutí bol zhodou okolností práve pán Crmoman.

Tímu Demagog.sk sa nepodarilo nájsť informáciu, že za Slovenskú komoru učiteľov v Komisii pri Monitorovacom výbore pre Operačný program Ľudské zdroje pre prioritnú os č.1 je Branislav Kočan. Na prvom zasadnutí Komisie zastupoval Slovenskú komoru učiteľov Vladimír Crmoman. Výrok preto hodnotíme momentálne ako neoveriteľný.

Podľa stanov má Slovenská komora učiteľov v Komisii pri Monitorovacom výbore pre Operačný program Ľudské zdroje pre prioritnú os č.1 jedného člena. Táto komisia schvaľuje zámery národných projektov.

V zápisnici je uvedené, že 1. zasadnutia Komisie pri Monitorovacom výbore pre Operačný program Ľudské zdroje pre prioritnú os č.1 Vzdelávanie sa v zastúpení zúčastnil za Slovenskú komoru učiteľov Vladimír Crmoman.

Výrok bol spomenutý v

O 5 minút 12, Martin Strižinec

Štrajk ucitelov – Draxler, Poliacik, Kocan a Ondek

24. januára sa v diskusii na RTVS stretli minister školstva Juraj Draxler a poslanec NR SR za SaS Martin Poliacik. Hlavnou témou bol štrajk ucitelov, ktorý sa mal zacat na další den - 25. januára. Do diskusie sa prostredníctvom telemostu zapojili aj Pavel Ondek, predseda Odborového zväzu pracovníkov školstva a vedy na Slovensku - organizácie, ktorá sa do štrajku nezapája, a tiež Branislav Kocan z Iniciatívy slovenských ucitelov, ktorá je hlavným organizátorom štrajku.