V tomto aj Borisa Kollára podporujem, zriadil som pracovnú skupinu, ktorá sa práve venuje tomuto projektu, ako zvýšiť počet postavených bytov (nájomných, pozn.)

Ministerstvo hospodárstva pre portál Demagóg.SK uviedlo, že v apríli zriadili pracovnú skupinu, ktorá sa venuje téme nájomných bytov. 

Ide o poradný orgán ministra hospodárstva Richarda Sulíka. Má dvoch stálych členov – Miloša Ďureca a Jozefa Bartu. Jej rokovania sa už zúčastnili a do budúcna sa budú zúčastňovať prizvaní odborníci podľa prerokovávanej problematiky,” doplnil rezort. 

Tvrdenie Richarda Sulíka preto hodnotíme ako pravdivé.

Výrok bol spomenutý v

Na telo, Michal Kovačič

Ekonomika: Sulík a Pellegrini na Markíze

„To znie to veľmi pekne a ľúbivo, čo hovoríte pán Pellegrini, to zjavne ste mali dobrého školiteľa," hovoril Richard Sulík (SaS) bývalému premiérovi (Smer). V nedeľu, 3. mája 2020 sa obaja politici stretli v relácii Na telo. Diskutovali o pomalej pomoci ekonomike, napätí v koalícii ale aj v strane Smer. Tento fact check vznikol aj vďaka podpore projektu „Zvýšenie kvality verejnej debaty a rozoznávania neprávd v predvolebnej kampani a po nej” Fondom pre transparentné Slovensko pri Nadácii Pontis.