…žiadne tieto štetky ma nekontaktujú (odpoveď na otázku, či ho niekedy kontaktovala Alena Zsuzsová, pozn.)

V súčasnosti je niekoľko politikov a verejne činných osôb podozrivých z toho, že komunikovali s Alenou Zsuzsovou, prípadne sa ich komunikácia so Zsuzsovou potvrdila na základe vyšetrovania vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Vyšetrovatelia prípadu získali komunikáciu zo zaisteného telefónu a počítača Zsuzsovej aj Mariana Kočnera, pre ktorého údajne Zsuzsová oslovovala vplyvných mužov. O kontakte Igora Matoviča so Zsuzsovou neexistujú žiadne dôkazy. Keďže však nevieme potvrdiť, že sa tak naozaj nestalo, hodnotíme výrok ako neoveriteľný.

So Zsuzsovou preukázateľne komunikoval bývalý podpredseda parlamentu Martin Glváč (SMER-SD), bývalý námestník generálneho prokurátora René Vanek, predseda parlamentu Andrej Danko, predseda strany Sme rodina Boris Kollár a  župan Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba.

Z komunikácie so Zsuzsovou je podozrivý aj bývalý poslanec (OĽANO-NOVA) a právnik Daniel Lipšic, ktorý v súčasnosti právne zastupuje poškodenú rodinu Kuciakovcov. Podozrenie sa zatiaľ nepotvrdilo.

Výrok bol spomenutý v

, Marek Makara

Duel Igora Matoviča a Mariána Kotlebu

„Nemôžete akýchkoľvek ľudí porovnávať s opicami." - „IQ môžem porovnávať." Prvú februárovú nedeľu si za stôl v RTVS sadli Marián Kotleba (ĽSNS) a Igor Matovič (OĽaNO). Rozprávali sa o Threeme aj o šekoch na sumu 1488 eur.