Pani Remišová hlasovala spolu s Kotlebovcami pri návrhu o štátnom rozpočte, hlasovala, dokonca Kotlebovci hlasovali za návrh pani Remišovej pri slobodnom prístupe k informáciám, hlasovali Kotlebovci za návrh pani Remišovej pri novele ústavy, čiže v skutočnosti hlasovania ukazujú, že Vy hlasujete s Kotlebovcami.

Veronika Remišová - rovnako ako mnohí iní poslanci - hlasovala pri niektorých návrhoch zákonov rovnako, ako poslanci ĽSNS - a mnohí ďalší poslanci. Opozícia však nemá v parlamente väčšinu, zákony jej neprechádzajú. Remišová ani iné opozičné strany tak už z definície nie sú odkázaní na hlasy ĽSNS a spoluprácu. Nijako by im pri prechode ich zákonov nepomohli. Tvrdenie Petra Pellegriniho spája fakty spôsobom, ktorý navodzuje iný dojem, než môže byť a je realitou. Hodnotíme ho preto ako zavádzajúce. 

Pri návrhu o štátnom rozpočte na rok 2020 hlasovala Veronika Remišová ako aj ĽSNS proti návrhu zákona.

Pri Zákone o slobodnom prístupe k informáciám podala návrh skupina poslancov, ktorej súčasťou bola aj Veronika Remišová. Novelu podporila aj Ľudová strana Naše Slovensko.

Veronika Remišová spolupracovala aj na spomínanej novele Ústavy. Návrh zákona na doplnenie Ústavy v hlasovaní podporila aj Ľudová strana Naše Slovensko.

Výrok bol spomenutý v

, Marek Makara

Peter Pellegrini versus Andrej Kiska

„Nechajte ma dohovoriť." -„Ja som nič nepovedal." Dva týždne pred voľbami sa v RTVS stretol premiér Peter Pellegrini (Smer-SD) a Andrej Kiska (Za ľudí). Rozprávali sa o dôchodkoch, nemocniciach či spornej videonahrávke o pozemku exprezidenta.