Manažérom roka 2006 podľa týždenníka TREND sa stal Andrej Kiska ako predseda predstavenstva spoločnosti Consumer Finance Holding.

Mimoriadnu manažérsku osobnosť vyberali osobnosti ekonomiky SR z TREND barometra a čitatelia TRENDu. ‚‚Kiska do finančníctva prenikol v roku 1996 katalógom splátkového predaja Triangel, ktorý prevádzkovala spoločnosť TatraCredit. O 2 roky neskôr sa pridala firma Quatro ponúkajúca predaj na splátky v predajniach a ďalšie spoločnosti (Q-Car, Slovenská požičovňa a Slovenské kreditné karty), vďaka ktorým sa skupina stala najväčším slovenským splátkovým predajcom. Dohoda o predaji celej skupiny Všeobecnej úverovej banke bola uzavretá na konci roku 2004. Kiska zostal pracovať v terajšom Consumer Finance Holding, do ktorého sa jeho bývalé firmy začlenili,” uvádza TREND v profile nominovaného Andreja Kisku. Výrok hodnotíme ako pravdivý.

Výrok bol spomenutý v

Na telo, Michal Kovačič

Kiska v Na telo

Dosluhujúci prezident Andrej Kiska bol hosťom relácie Na telo 7. apríla 2019 a to aj pri príležitosti ohlásenia založenia svojej novej strany.